| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Pevný disk | 256GB SSD |
| Operačný systém | Mac OS |
| Farba | strieborná |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Rozlíšenie displeja | 4.5K (4480x2520) Retina |
| Typ displeja | non-touch |
| Veľkosť displeja | 24.0" |
| USB 3.0 port | áno |
| Vlastnosti | Bluetooth pripojenie, Integrovaná Web kamera, WiFi pripojenie, USB-C with ThunderBolt |
| Hmotnosť | 7 kg |