Prečo nakupovať u nás

Prečo kúpiť radšej renovovaný počítač ako nový? Pretože za novú techniku s porovnateľnou kvalitou by ste zaplatili oveľa vyššiu sumu. Nie, nemusíte sa báť – rovnako ako nové produkty aj takzvané refurbished alebo renew produkty, ktoré ponúkame my, sú v 100% stave a majú niekoľkoročnú záruku. Navyše sme eco friendly, pretože nie len že recyklujeme, ale šetríme prírodu aj tým, že nevynakladáme energiu na výrobu nových produktov, ktoré by ju neskôr opäť zahltili ako elektroodpad.

Tvrdíte, že ste o takejto technike ešte nepočuli? Alebo že kupovať starý počítač je nezmysluplné, pretože sa rýchlo pokazí a vy budete zbytočne míňať ďalšie peniaze na jeho opravu? Dovoľte nám, aby sme vás presvedčili o opaku. V prvom rade chceme poukázať na obrovskú výhodu, ktorou obnovená technika disponuje. A to je práve pomer cena verzus kvalita a výkon. Nové zariadenia, ktoré majú výkon porovnateľný s výkonom produktov, ktoré ponúkame my, sú niekoľko násobne drahšie. Nová technika pritom máva rovnako dlhú záručnú dobu ako tá obnovená z našej ponuky.

Na druhej strane sa pýtate aký je rozdiel medzi cenovo porovnateľnou technikou zakúpenou na bazare a renew alebo refurbished produktmi? Veľký. Najmä v tom, že pri našich produktoch si môžete byť istí, že ste nevyhodili peniaze za nekvalitný produkt, ktorý treba opätovne na vlastné náklady opravovať. Technika, ktorú ponúkame, totiž prešla 100% opravou a rôznymi testami, vďaka ktorým je označená certifikátmi kvality a niekoľkomesačnou či niekoľkoročnou zárukou.

Určite vás zaujíma aj to, v čom sa líšia refurbished renew produkty. Refurbished technika je taká, ktorá sa už do našich rúk dostane v takmer 100% stave a v rukách našich odborníkov prechádza najmä vizuálnymi úpravami, záťažovými testami, reinštaláciou a podobne. Výsledkom je takmer nový produkt, ktorý má kvalitný hardware a je nabitý špičkovým systémom a softwarom s minimálnou zárukou 24 mesiacov. Renew zariadenia môžeme inak nazvať aj obnovovanou či opravovanou technikou. Už z pomenovania vyplýva, že ide o techniku, do ktorej sme museli nejakým spôsobom zasiahnuť – teda opraviť alebo vymeniť pár jej komponentov. Zariadenia, ktoré prešli takouto opravou však v konečnej fáze naši odborníci kontrolovali a testovali ešte prísnejšie ako refurbished produkty. Napokon sa teda k spotrebiteľovi dostane zariadenie, ktoré má rovnakú kvalitu za ešte nižšie náklady.

Refurbished aj renew technika teda šetrí vaše peniaze a prináša rovnaké výhody ako kúpa oveľa drahších a kvalitatívne porovnateľných zariadení. No ak by ste si predsa len nevedeli vybrať, ktorý druh produktu je pre vás najvhodnejší, neváhajte sa na nás obrátiť a my vám s výberom veľmi radi poradíme.