| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7 |
| Operačná pamäť | 64GB SO-DIMM DDR4 |
| Pevný disk | 1TB SSD |
| Operačný systém | Mac OS |
| Farba | strieborná |
| Grafická karta | AMD Radeon Pro 5700 XT 16GB |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Rozlíšenie displeja | 5K (5120x2880) Retina |
| Typ displeja | non-touch |
| Veľkosť displeja | 27.0" |
| USB 3.0 port | áno |
| Vlastnosti | Bluetooth pripojenie, Integrovaná Web kamera, WiFi pripojenie, USB-C with ThunderBolt |
| Hmotnosť | 7 kg |