| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Procesor | Intel Xeon |
| Operačná pamäť | 32GB DDR4 ECC |
| Pevný disk | 256GB SSD PCIe |
| Operačný systém | Mac OS |
| Farba | strieborná |
| Grafická karta | AMD Radeon Pro WX5700X 16GB |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Prevedenie skrinky | WorkStation |
| USB 3.1 port | 2x USB 3.1 port |
| Vlastnosti | PCI Express x16 slot, HDMI Port, USB Type-C port, USB-C with ThunderBolt |
| Hmotnosť | 13,09 kg |