| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen |
| Operačná pamäť | 16GB SO-DIMM DDR4 |
| Pevný disk | 256GB SSD PCIe |
| Operačný systém | Windows 11 Professional 64-bit |
| Farba | čierno-strieborná |
| Grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Prevedenie skrinky | Small Form Factor |
| USB 2.0 port | 2x USB 2.0 port |
| USB 3.1 port | 7x USB 3.1 port |
| Vlastnosti | M.2 Slot, PCI Express x4 slot, PCI Express x16 slot, USB Type-C port, DisplayPort |
| Hmotnosť | 5 kg |