| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5 |
| Operačná pamäť | 16GB DDR4 |
| Pevný disk | 256GB SSD PCIe |
| Operačný systém | Windows 11 Professional 64-bit |
| Farba | čierna |
| Grafická karta | AMD Radeon RX 550 4GB |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Prevedenie skrinky | Micro Tower |
| USB 2.0 port | 2x USB 2.0 port |
| USB 3.1 port | 7x USB 3.1 port |
| Vlastnosti | PCI Express x1 slot, DisplayPort, M.2 Slot, PCI Express x16 slot, USB Type-C port, HDMI Port |
| Hmotnosť | 5 kg |