| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Trieda baterky | batteryCARE+ |
| Procesor | Intel Xeon |
| Operačná pamäť | 64GB SO-DIMM DDR4 |
| Pevný disk | 1TB SSD PCIe |
| Operačný systém | Windows 11 Professional 64-bit |
| Farba | strieborná |
| Grafická karta | NVIDIA RTX A4000 8GB |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Rozlíšenie displeja | UHD (3840x2160) |
| Typ displeja | matný |
| Veľkosť displeja | 15.6" |
| USB 3.1 port | áno |
| Vlastnosti | Podsvietená klávesnica, Mini DisplayPort, Integrovaná Web kamera, M.2 Slot, Bluetooth pripojenie, HDMI Port, Čítačka pamäťových kariet, Numerická klávesnica, WiFi pripojenie, USB-C with ThunderBolt |